Tipy a triky


Předem Vás musím informovat, že jsou to triky které používám já, tudíž se vám nemusejí líbit.

tip.gif (1110 bytes)    1)    Když kdekoliv získáte možnost leteckých výsadků máte dvě základní možnosti co s nimi:

a)    Házejte je stále k sobě. Posily přijdou vždy vhod(pokaždé jak se nabije FRRRR….). Můžete si tak syslit zásoby :-).

b)    Najděte si místo poblíž nepřítele s domem. Proveďte výsadek a narvěte je do budovy (rychle jinak bude mazec…:-) ). Uvidíte že to bude zábava.

tip.gif (1110 bytes)   2)     Velice používejte budovy a toho, že do nich jde zapadnout vojáky. Pozor nepřítel to dělá taky (viz.mise za Allies - Pentagon).

tip.gif (1110 bytes)    3)    Za Alies - Helikoptéra + inženýři. Rychle poblíž důležité budovy (nepřátelské :-) ) a dovnitř:

a)    Postavte kolem věže (výrobu si pusťte předem).

b)    Prodat = peníze(jo money se vždycky hodí).

tip.gif (1110 bytes)    4)    SPY je dobrý společník. Do elektrárny = vypne na chvíli proud (cca na 1 minutu), pokud jej pošlete do výzkumného centra = získáte nové bomba technologie.

tip.gif (1110 bytes)    5)    Ruské rakety se stanou na nic pokud budete mít alespoň jednu protileteckou jednotku.Vyplatí se to.

tip.gif (1110 bytes)    6)    Ve skirmishi za Francii postavte 2-3děla, 6 protileteckejch raketometů a pár bunkrů a máte postaráno.

tip.gif (1110 bytes)    7)    Nezapomeňte na možnost přeměny I.F.V.; Tesla voják, nebo chronolegionář udělají hezkou paseku.

No jsou to jen menší rady,ale věřím,že s nimi to bude v pohodě.

Jirka Matoulek