Hlavní stránka


"Instruments locked on." (Harrier)

Vítejte na stránkách věnovaných hře společnosti Westwood Studios. Domnívám se, že si tato hra zaslouží trochu více prostoru a to mne přimnělo k výrobě těchto stránek. Vzhledem k tomu, že se snažím je vytvářet "za pochodu" některé odkazy ještě nemusejí být plně funkční a také některé popisy mohu být nekompletní, za což se tímto omlouvám. Vězte, že se budu snažit o maximální rychlost ve výrobě.

"We will bury them..." (Conscript)

Co zde najdete? Především doufám, že se mi podaří plnohodnotně zpřístupnit základní informace o hře jako jsou systémové nároky, popis jednotlivých znesvářených stran včetně techlogických možností výroby, popisu jednotek a budov a v neposlední řadě i postav, které se zde vyskytují. Nemůže chybět ani galerie screenshotů, download některých zajímavých přídavků jako jsou theme pack, fansite kit, trainery nebo přídavné mapy pro multiplayer. V neposlední řadě bych rád umístil na stránky i některé vybrané songy ze soundtracku.

"Your mind is clear." (Yuri)

Jako bonbónek na doplnění bych zde rád publikoval jednotlivý popis misí za obě strany, včetně menšího návodu a tipů do kampaní. To je ovšem zatím příliš vzdálená budoucnost - časová náročnost takového projektu je ovšem enormní.

"Yeah baby!" (Tanya)


Stránka byla vytvořena díky pomoci společnosti


Vítejte jako 

návštěvník této stránky.

Powered by counter.bloke.com


Copyright 2000-2002. Všechny ochranné známky jsou majetky svých vlastníků. Stránka optimalizována pro MSIE 4.x a vyšší, 1024x768.
Poslední aktualizace 18.května 2001